Dobra DobraBülent Büberci'nin Hazırlayıp Sunduğu Dobra Dobra programı

 

 • Dobra Dobra - Ülgür Gökhan #15

  Bülent Büberci'nin hazırlayıp Sunduğu Dobra Dobra Programına Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan Konuk Oldu.

 • Dobra Dobra - Ahmet Şentürk-2 #14

  Dobra Dobra - Ahmet Şentürk-2

 • Dobra Dobra - Ahmet Şentürk #13

  Dobra Dobra - Ahmet Şentürk

 • Dobra Dobra Programı- Güray Yüksel #12

  Bülent Büberci'nin hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel konuk oldu.

 • Dobra Dobra Programı- Eyüp Yılmaz #11

  Bülent Büberci’nin hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk olan Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, pandemi sürecinde yapılanlara ve Lapseki’deki doğalgaz sürecine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Yılmaz; “Yıl sonuna kadar doğalgaz kullananların oranı %95’e çıkacak” dedi.

 • Dobra Dobra Programı- Ülgür Gökhan #10

  Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, kenttin gündeminde yer alan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ile görüşmesinin detaylarını Bülent Büberci’nin hazırlayıp sunduğu ‘Dobra Dobra’ isimli programda açıkladı. Tüm Çanakkalelilerin Belediye Başkanı olduğunu belirten Başkan Gökhan; “Bu görüşmede şahsım için bir şey istemedim, Çanakkale için taleplerde bulundum” dedi.

 • Dobra Dobra Programı- Bülent Öz #9

  Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, Kalenin Sesi Web TV’de yayınlanan ve Bülent Büberci’nin hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk oldu. Çan ilçesinin 30 yıl boyunca kalkınmasını sağlayacak çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan Öz; “Ekonomik anlamda güçlü, daha fazla üreten bir Çan hayalimiz var. Yaşanılabilir, ekonomik anlamda daha da büyümüş bir ilçe yaratmak istiyoruz. Bunu başaracağız” dedi.

 • Dobra Dobra Programı- Mesut Bayram #8

  Bülent Büberci'nin hazırlayıp Sunduğu Dobra Dobra Programına Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram Konuk Oldu.

 • Dobra Dobra Programı- Mehmet Naci Tülek #7

  Bülent Büberci'nin Hazırlayıp Sunduğu Dobra Dobra Programına Çanakkale Madenciler Derneği Başkanı Mehmet Naci Tülek konuk oldu.

 • Dobra Dobra Programı- Mustafa Özacar #6

  Bülent Büberci'nin hazırlayıp Sunduğu Dobra Dobra Programına Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar Konuk Oldu.

 • Dobra Dobra Programı- Bülent Erdoğan #5

  Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Kovid-19 pandemi süreci, tamamlanan ve devam eden projeler ile ilgili açıklamalarda bulunarak, Türkiye’nin nadide ilçelerinden Biga’nın cazibe merkezi haline geldiğini söyledi.

 • Dobra Dobra Programı- Ünal Çetin #4

  Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin, Bülent Büberci’nin hazırlayıp sunduğu ve kaleninsesi.web.tv adresinde canlı olarak yayınlanan ‘Dobra Dobra’ isimli programına konuk oldu. Canlı yayında önemli açıklamalarda bulunan Başkan Çetin, göreve geldiği günden bu yana Gökçeada ilçesinde yapılan çalışmaları kamuoyuna açıkladı.

 • Dobra Dobra Programı- Mert Uygun #3

  Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, hayata geçirmeyi düşündükleri Sakin Şehir Projesi’nin, Bayramiç ilçesine turizm konusunda çok büyük ivme kazandıracağını söyledi. Bayramiç ilçesinin sevilen ve çalışkan Başkanı Mert Uygun; “Hayalim tarımıyla, turizmiyle mutlu, huzurlu bir Bayramiç. Bence en önemlisi turizm” dedi.

 • Dobra Dobra Programı- Cengiz Balkan #2

  Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan, Bülent Büberci’nin hazırlayıp sunduğu ve kaleninsesi.web.tv adresinde canlı olarak yayınlanan ‘Dobra Dobra’ isimli programa konuk oldu. Canlı yayında değerlendirmelerde bulunan Başkan Balkan, Küçükkuyu’da hayalini kurduğu proje ve çalışmaları aktardı.

 • Dobra Dobra Programı- Ülgür Gökhan #1

  Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Bülent Büberci’nin hazırlayıp sunduğu ve kaleninsesi.web.tv adresinde canlı olarak yayınlanan ‘Dobra Dobra’ isimli programın ilk konuğu oldu. Canlı yayında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başkan Gökhan, Çanakkale Belediyesi’nin yatırım ve çalışmaları, eğitim ve su seviyesinin azaldığı Atikhisar Barajı’yla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.